Звоните! С 9:00 до 21:00, без выходных
+38 (068) 822-06-74
+38 (099) 630-09-90
+38 (063) 338-07-87


Подробнее...
Подробнее...
Подробнее...
Подробнее...
Подробнее...
Подробнее...

ФАСАДНІ РОБОТИ

fasadnue_rab.pngФасадні роботи - це цілий комплекс заходів спрямованих на поліпшення тепло- звуко- і гідроізоляції фасадів, що в свою чергу продовжує термін «життя» всієї будівлі в цілому. Так само враховується естетична складова.

Фасадні роботи включають в себе:

  • Ремонт фасадів.

  • Гідроізоляцію фасадів.

  • Теплоізоляцію фасадів.

  • Звукоізоляцію фасадів.

  • Утеплення фасадів.

  • Оздоблювальні роботи.

У рамках вищезазначених робіт проводять закладення тріщин, ремонт бетонних поверхонь з відновленням несучих здібностей, видалення висолів, цвілі, грибка, герметизацію стиків і швів, очищення фасадів (з урахуванням антикорозійної обробки металевих поверхонь), утеплення фасаду (пінопластом або мін. ватою) шліфовку плитки, штукатурні і плиткові роботи, облицювання фасаду каменем і багато іншого.

Наша компанія вже не перший рік працює у сфері надання послуг з фасадних робіт у Києві та Київській області.

Персональний підхід до кожного клієнта.
Телефонуйте не відкладаючи!

(099) 630-09-90, (063) 338-07-87

В даний час фасадні роботи у всіх їхніх проявах і варіаціях користуються значним попитом у жителів української столиці. І пов'язано це, перш за все, з істотним поліпшенням гідро- , звуко- і теплоізоляційних характеристик будівлі разом з наданням йому стилю і візуальної краси. Спеціалізована компанія «Гудрем» пропонує увазі всіх зацікавлених осіб професійні роботи на фасадах будівель будь-якого рівня складності і нестандартності початкового задуму за розумними цінами. Довіривши нашим фахівцям подібну задачу, ви можете бути впевнені, що відтепер ваше житло буде максимально захищене від протікання, сторонніх звуків і витоків дорогоцінного тепла в холодну пору року.