+38 (073) 535 34 34

Ремонт техніки Apple у Ковелі

Гарантія на роботу 1 рік! Оригінальні деталі!

Ваш пристрій

Выберіть із спизку нижче

Як ми робимо ремонт

Регламент за яким ми виконуємо ремонт ваших пристроїв

Діагностика

Для правильної оцінки часу та складності ремонту

Узгодження

Узгоджуємо з клієнтом деталі та промовляємо ризики

Ремонт

Виконуємо якісний ремонт згідно з побажаннями замовника

Перевірка

Фінальна перевірка та надання гарантійного періоду

Ремонт техніки Аpple у Ковелі

Пристрої Apple здобули свою популярність майже у всього населення планети, завдяки своїй продуктивності та малій кількості дефектів. Екосистема apple давно стала невід’ємною частиною життя людей та робочим інструментом для різних завдань користувачів.
Виходячи з цих факторів вихід з ладу гаджета є великою проблемою в нашому побуті та робочому процесі.У більшості вісімдесят відсотків причин поломок техніки Apple є фізичне пошкодження пристрою.Завдяки сучасному обладнанню для діагностики та ремонту, наші фахівці визначать, що саме вийшло з ладу та запропонують Вам найбільш оптимальне вирішення цієї проблеми.

Ремонт Apple техніки в Good&Rem

Вузька спеціалізація наших майстрів дозволяє виконувати ремонт Apple, який у більшості аналогічних сервісних центрів просто неможливий, а використання оригінальних запчастин та комплектуючих максимально продовжує ресурс відремонтованого смартфона або планшета.

Сервісний центр Apple – це не тільки звичайне розбирання та складання із заміною пошкоджених вузлів та компонентів. Ми проводимо ремонт на компонентному рівні: здійснюємо заміну мікросхем, елементів материнської плати, міняємо флеш-пам’ять, відновлюємо порушені контактні доріжки у смартфонах та планшетах.

Ми проводимо ремонт iPhone будь-якої складності: від заміни скла до переустановки ПЗ. Навіть якщо Ваш iPhone випадково впав у воду, не панікуйте. Швидше везіть свій девайс до нас

Ми робимо ремонт Apple з гарантією до 6 місяців. Для наших клієнтів передбачено ремонт у присутності. Ви можете спостерігати за ходом ремонту, які виробляються швидко протягом 30-60 хвилин.

Відмінні запчастини

Під час ремонту ми використовуємо лише якісні деталі від перевірених постачальників, які ви можете придбати окремо.

Майстерня Good&Rem

Сервісний центр має одну з найбільш досконалих і сучасних майстерень з ремонту, що дозволяє вирішувати найскладніші завдання відновлення пошкодженого пристрою.
Ми використовуємо спеціалізоване обладнання та інструменти, які дозволяють проводити точну діагностику та економити ваш час. Навіть якщо ви вважаєте, що вашому смартфону або планшету вже нічим не допомогти, виділіть кілька хвилин для відвідування нашого сервісу або викличте кур’єра для доставки пошкодженого пристрою до майстерні. Сучасні технології та оригінальні компоненти творять справжні «чудеса», повертаючи до життя навіть безнадійні на перший погляд екземпляри.

Заявка на зворотній дзвінок

Заявка на ремонт