+38 (073) 535 34 34

Ремонт iPad 3 у Ковелі

Ціна вказана з урахуванням (деталь + робота)

 • Скло дисплея від 9000₴

  Заміна скла із збереженням оригінальної матриці

 • Дисплейний модуль (Оригінал) від 23000₴

  Заміна екрана в зборі повністю

 • Акумулятор від 3800₴

  Заміна батареї

 • Слуховий динамік від 550₴

  Ви погано чуєте співрозмовника

 • Заміна мікрофону від 1000₴

  Співрозмовник погано вас чує

 • Корпус від 8000₴
 • Скло задньої камери від 1500₴
 • Задня камера від 7000₴
 • Поліфонічний динамік від 700₴
 • Роз'єм зарядки-синхронізації від 1000₴

  Заміна роз'єму Lighting

 • Передня камера від 5500₴

  Заміна фронтальної камери

 • Датчик наближення від 1500₴
 • Вібро дзвінок від 1000₴
 • Кнопка увімкнення (Power) від 1300₴
 • Чищення після потрапляння вологи від 1000₴

  Здійснюється позачергово

 • Діагностика 0₴

  Діагностика на проблему Безкоштовна

*Ціни можуть відрізнятися

Уточнити можна за телефоном чи месенджерами!

Ремонт iPad 3 у Ковелі

Перебуваємо у центрі Ковеля

Ковель, вулиця Театральна, 18
Щоденно з 10:00 до 18:00

Працюємо понад 2х років!

Маємо колосальний досвід у ремонті техніки

Терміновий ремонт

Виконуємо ремонт від 6 хвилин

Ремонт iPad 3 у Ковелі

Якщо вам пощастило стати власником якогось гаджета від Apple, то ви напевно вже оцінили всі переваги цієї техніки. Кожен смартфон, планшет чи ноутбук від цього виробника є унікальним симбіозом високої продуктивності та стильного дизайну. Зокрема, якщо у вас є iPad, ви напевно не пропустили можливості подивитися відео найвищої якості, оцінити швидкість роботи улюбленої гри та відзняти безліч чітких та яскравих фотографій. Виробник вміщує в одному маленькому гаджеті безліч схем і деталей, тому радить максимально дбайливо поводитися з пристроєм, адже механічне пошкодження може спричинити неполадки навіть у якісному пристрої.

Ми гарантуємо швидкий та якісний ремонт при виникненні наступних проблем:

-iPad 3 не вмикається, рівень заряду батареї з кожним днем ​​втрачається все швидше, навіть якщо неактивне використання планшета. При підключенні зарядного пристрою iPad 3 не заряджається або робить це, але дуже повільно. Ці ознаки свідчать про несправність акумулятора. Ми проведемо заміну батареї iPad 3 лише за 15 хвилин.

-iPad 3 впав у воду Попадання рідини всередину гаджета – серйозна проблема, яка може спричинити збій у роботі безлічі схем. Для перевірки внутрішніх деталей необхідно обережно розібрати гаджет за допомогою спеціального обладнання, яке призначене для робіт із такою тонкою технікою, як iPad 3.Ми продіагностуємо стан гаджета та зробимо заміну всіх пошкоджених деталей.

-На екрані iPad 3 з’явилися лінії або плями. Це може статися через механічні пошкодження або після потрапляння всередину рідини. Обов’язково необхідно перевірити тачпад, щоб вчасно здійснити його ремонт у разі неполадок із тачскріном iPad 3.

-Тріснув дисплей iPad 3. Ця проблема вимагає своєчасного втручання фахівців, адже у тріщину з часом може потрапити пил та вода, що вплине на внутрішні схеми. Крім того, господар планшета може запросто нарізати собі руку уламком. Ми оглянемо скло та здійснимо перевірку внутрішніх деталей на наявність пошкоджень, адже якщо лопнула така стійка деталь, як скло iPad 3, то цілком імовірно, що через механічну дію могли бути пошкоджені й інші «органи» планшета. Наші інженери зможуть замінити скло iPad 3 лише за 15-20 хвилин.

-Не працює кнопка Home, кнопка блокування або кнопка регулювання гучності iPad 3. Оскільки управління планшетом всього 3 клавіші, вихід з ладу однієї з них рівносильно втраті працездатності гаджета. Відремонтувати або замінити кнопку на iPad 3 можна лише за кілька хвилин.

-Зламався роз’єм на iPad 3. Оскільки з двох роз’ємів – зарядного та аудіовиходу – найнеобхіднішим є перший, його заміна чи ремонт є частими послугами, які замовляють клієнти. Тому інженери нашого сервісного центру здобули достатньо досвіду, щоб здійснити ремонт роз’єму для зарядки iPad 3 протягом 30 хвилин.

Заявка на ремонт

Заявка на зворотній дзвінок