+38 (073) 535 34 34

Оберіть вашу модель iPad

Ремонт Ipad у Ковелі

Айпад — найпопулярніші планшети у світі. Це якісні девайси, які рідко ламаються або завдають власникам неприємностей. Але все ж таки несправності трапляються, часом у зв’язку з необережним використанням. Якщо ви відвідали наш сайт у пошуку відповідей на свої запитання, то мабуть ваш iPad не включається, не завантажується, він упав, потонув, не заряджається чи інше. Звичайно, вам хочеться якнайшвидше повернути пристрій до життя, і ми можемо в цьому допомогти! Кращий ремонт планшетів  та заміна деталей iPad у Ковелі, терміново та з гарантією у нашій майстерні.Сервісний центр надає якісні послуги з ремонту всіх моделей. Ми пропонуємо не лише модульну заміну, але й складний компонентний ремонт планшетних комп’ютерів, встановлення системи, додатків, налаштування.


Що ламається найчастіше?

Якщо порівнювати планшетний комп’ютер Епл з технікою інших виробників, то різниця як очевидна. Айпад дійсно надійний і функціональний пристрій, який сам собою виходить з ладу дуже рідко. Але не варто виключати людський фактор, адже неприємності трапляються з кожним. За статистикою нашого сервісу, найчастіше ремонт потрібний у таких випадках:


-Під час падіння розбився екран (скло) iPad;
-Планшет залили рідиною (або він упав у воду);
-Айпад не включається чи не завантажується;
-Швидка розрядка (не тримає акумулятор);
-Перестала працювати кнопка Home;
-Пошкодилися внутрішні елементи від падіння та удару;
-Не працює модуль Wi-Fi, динаміки, мікрофон, камера;
-Проблеми з корпусом (зігнувся, вм’ятини та ін.).


Діагностика Айпада

Перш ніж розпочинати відновлювальні роботи, слід уважно вивчити пристрій. У нашому сервісному центрі є діагностика планшета. Досвідчений інженер уважно огляне та протестує Айпад, визначить ступінь поломки та запропонує найвигідніші варіанти усунення проблеми. У разі особливо важливий індивідуальний підхід, оскільки правильний діагноз допоможе уникнути зайвих фінансових і тимчасових витрат. Тому варто довіритись справжнім професіоналам.

Заявка на зворотній дзвінок

Заявка на ремонт