+38 (073) 535 34 34

Оберіть вашу модель iPhone

Ремонт iPhone у Ковелі

Якщо ваш айфон зламався, невдало впав, перестав включатися, пірнув у воду або трапилася будь-яка інша неприємність — скористайтеся зручними та якісними послугами сервісу. Кваліфіковані інженери проведуть повну діагностику смартфона та запропонують швидкий модульний ремонт або складний компонентний. Для цього ми оснастили наш сервіс сучасним обладнанням. Зібрали штат досвідчених сервіс-інженерів та наповнили власний склад для заміни запасних частин.

Наша головна перевага – це ремонт практично будь-якої несправності Айфона, при якому ви отримаєте справний гаджет у найкоротший час. Крім того, у своїй роботі ми використовуємо оригінальні та перевірені запчастини та комплектуючі, що забезпечує надійність та довговічність роботи iPhone. На відміну від конкурентів, ми вказуємо повну вартість ремонту з урахуванням запчастин та виконуваних робіт, індивідуально підходимо до кожного клієнта. Здійснюємо як модульну заміну деталей, а й компонентне відновлення техніки лише на рівні материнських плат.

Найчастіші несправності iPhone

Хоча кожен випадок поломки мобільного індивідуальний, все ж таки існує список типових несправностей Айфона, які найчастіше потребують ремонту.

Наш сервісний центр Apple у Ковелі
пропонує таку допомогу:

— ремонт механічних пошкоджень смартфона (розбився екран iPhone, зігнувся, пошкодився корпус, зламалися кнопки та ін.);
-Відновлення після влучення вологи (телефон впав у воду, його залили рідиною, використовувався у вологому середовищі);
-Заміна материнської плати, паяння BGA компонентів, заміна шлейфів, динаміків, камери;
-Компонентний ремонт плат iPhone, відновлення контактних майданчиків, міжшарових доріжок, роз’ємів, конекторів та ін;
-Оновлення прошивки, відновлення даних, встановлення та настроювання iOS.

Заявка на зворотній дзвінок

Заявка на ремонт