+38 (073) 535 34 34

Ремонт Apple Watch 5 у Ковелі

Ціна вказана з урахуванням (деталь + робота)

 • Скло дисплея від 9000₴

  Заміна скла із збереженням оригінальної матриці

 • Дисплейний модуль (Оригінал) від 5000₴

  Заміна екрана в зборі повністю

 • Акумулятор від 3800₴

  Заміна батареї

 • Заміна мікрофону від 1000₴

  Співрозмовник погано вас чує

 • Кнопка увімкнення (Power) від 1300₴
 • Чищення після потрапляння вологи від 1000₴

  Здійснюється позачергово

 • Діагностика 0₴

  Діагностика на проблему Безкоштовна

*Ціни можуть відрізнятися

Уточнити можна за телефоном чи месенджерами!

Ремонт Apple Watch 5 у Ковелі

Перебуваємо у центрі Ковеля

Ковель, вулиця Театральна, 18
Щоденно з 10:00 до 18:00

Працюємо понад 2х років!

Маємо колосальний досвід у ремонті техніки

Терміновий ремонт

Виконуємо ремонт від 6 хвилин

Ремонт Apple Watch 5 у Ковелі

Смарт-годинник модельного ряду Series 5 був презентований Apple у вересні 2019 року. На момент випуску лінійка мала найширший список версій по відношенню до попередніх поколінь. Сімейство представлене моделями: Aluminum, Cellular, Nike+, Hermes та Edition. Корпуси мають два розміри на вибір: 40 мм і 44 мм. Матеріал корпусів (зокрема комбінований): алюміній, сталь, титан та кераміка. Ремінці: тканинні, гумові, шкіряні. Колірний ряд дуже різноманітний: від класичних кольорів, до White Ceramic «Alaskan» Blue Sport Loop та інших.

П’ята серія Apple Watch вийшла вдалою і одразу набула популярності. Тим не менш, у процесі використання годинника не виключені їх поломки. Пальму першості, як і раніше, тримають різні механічні пошкодження — від розбитого дисплея до пошкодження внутрішніх компонентів. Традиційно у групі ризику: коліщатко прокручування, ремінець, корпус. Сервісний центр спеціалізується на ремонті та заміні оригінальних комплектуючих Apple Watch Series 5 у Ковелі. Пропонуємо безкоштовну діагностику та швидке відновлення вашого смарт-годинника.

Поломки Apple Watch 5

Хоча техніка стає все більш досконалою, проте не секрет, що в плані надійності вона далеко не ідеальна. Нове міцне скло екрану, титанові корпуси, вологозахист — покликані зробити смарт-годинник максимально міцним, але поки що це не рятує ситуацію. Apple Watch часто розбиваються, рвуться ремінці, дряпаються та деформуються корпуси, не кажучи вже про внутрішні ушкодження. Що страждає найчастіше:

-Екран годинника може розбитися при ударі;
-Корпус подряпатись, зігнутися;
-Порватися, потертись браслет;
-Не працює коліщатко Digital Crown;
-Поломка внутрішніх модулів (Wi-Fi, Bluetooth);
-Перестає тримати акумулятор.

Якщо з вашим смарт-годинником сталася поломка, пропонуємо негайно звернутися до нашого сервісу Good&Rem для термінового ремонту. Насамперед, ми надаємо безкоштовну діагностику неполадки, після якої називаємо точні терміни та вартість відновлення. Таким чином, вже при першому відвідуванні сервісу ви точно будете знати всю необхідну інформацію для ухвалення рішення.

Заявка на ремонт

Заявка на зворотній дзвінок