+38 (073) 535 34 34

Оберіть вашу модель Apple Watch

Ремонт Apple Watch у Ковелі

Apple Watch – це нове слово у сфері мобільних технологій. Завдяки можливості розпізнавати власника за частотою серцебиття, рядом функцій, що виконуються залежно від сили натискання на дисплей, а також величезному переліку можливостей, що забезпечує операційна система Watch OS, такий супутник практично незамінний для сучасної людини. Але як бути, якщо «розумний годинник» зламався?

Ремонт Apple Watch – справді філігранна робота.

Оскільки деталі розташовані близько один до одного за рахунок компактного розміру, і буде потрібно втручання спеціаліста. Сервісний центр Goodrem працює з оригінальними комплектуючими для заміни та відновлює пошкоджену техніку точно у визначений термін. Ремонт Apple Watch супроводжується діагностикою та гарантією на виконану роботу.

Процес роботи

Сервісний центр Goodrem  виконає ремонт Apple Watch будь-якої складності. У нас працюють тільки сертифіковані фахівці, які мають відповідний досвід роботи, а комплектуючі, що вийшли з ладу, замінюються оригінальними деталями.

Крім того, крім діагностики на наявність несправностей, які можна виявити лише розібравши Apple Watch, ми робимо повторну діагностику за фактом виконаного ремонту. Тестування дозволяє переконатися, що поломка була усунена. Завдяки кваліфікованим інженерам ми впевнені у вироблюваних нами відновлювальних роботах та надаємо гарантію.

Заявка на зворотній дзвінок

Заявка на ремонт