+38 (073) 535 34 34

Ремонт ноутбуків у Ковелі

Гарантія на роботу 1 рік! Оригінальні деталі!

Ваш бренд

Выберіть із спизку нижче

Як ми робимо ремонт

Регламент за яким ми виконуємо ремонт ваших пристроїв

Діагностика

Для правильної оцінки часу та складності ремонту

Узгодження

Узгоджуємо з клієнтом деталі та промовляємо ризики

Ремонт

Виконуємо якісний ремонт згідно з побажаннями замовника

Перевірка

Фінальна перевірка та надання гарантійного періоду

Ремонт ноутбуків у Ковелі

 Проблеми з ноутбуком найчастіше виникають не очікувано, та й до того ж там можуть бути дуже важливі та необхідні файли по роботі або іншим речам, які терміново потрібні людині.
Причиною поломки може бути — пролитий на корпус пристрою сік, кава, інша рідина, забруднення пилом, механічна дія. Не треба виключати і внутрішні фактори, тому що деталі гаджета не вічні і можуть вимагати заміни в самий невідповідний момент. Якщо неприємна ситуація вже трапилася і послуг з ремонту ноутбука ви потребуєте вже сьогодні — не варто зневірятися. Залежно від складності поломки та завантаженості майстра усунення несправностей займе від 1 години до 3 днів – не такий вже й великий термін, погодьтеся.

 

Які роботи проводять у майстерні з ремонту ноутбуків?

Ми надаємо послуги з термінового ремонту ноутбуків вдома або у сервісному центрі недорого. У процесі проведення чищення, техобслуговування майстрами використовується сучасне обладнання для проведення діагностики, деталі високої якості, досвід та знання, отримані внаслідок багаторічної практики.

Ремонт ноутбуків у нас – це дешево та надійно. Співробітниками виконується цілий ряд етапів, пов’язаних з відновленням працездатності ноутбуків: чищення від пилу та забруднень;

-заміна відеокарти, заміна процесора ноутбука; заміна відеочіпа ноутбука;

-ремонт клавіатури, дисплея, корпусу, кришки ноута, материнської плати, ремонт після залиття.

-роботи з роз’ємами, материнською платою, процесором, блоком живлення, зарядними пристроями.


Що може бути причиною поломки?


Не завжди виникнення несправностей залежить від дій власника. Адже зовсім необов’язково проливати напої на корпус нетбука або кидати його. Щоб уникнути забруднення пристрою пилом, наприклад, необхідно проводити регулярне чищення гаджета, і не тільки зовні. Впоратися з цим завданням самостійно зможе далеко не кожен користувач. До того ж, професіонал проведе не тільки чистячі роботи, але й профілактику пристрою.
Причиною несправності можуть стати віруси, несумісність програмного забезпечення, вихід із ладу будь-якої деталі. Знайти поломку та швидко виправити її – завдання для справжніх спеців.

Будь-яка проблема в роботі комп’ютера може бути діагностована, а при правильному підході – усунута. Не відкладайте звернення за допомогою до фахівців на потім, якщо полагодити гаджет можна сьогодні.

Заявка на зворотній дзвінок

Заявка на ремонт