+38 (073) 535 34 34

Ремонт оргтехніки у Ковелі

Гарантія на роботу 1 рік! Оригінальні деталі!

Ваша категорія

Выберіть із спизку нижче

Як ми робимо ремонт

Регламент за яким ми виконуємо ремонт ваших пристроїв

Діагностика

Для правильної оцінки часу та складності ремонту

Узгодження

Узгоджуємо з клієнтом деталі та промовляємо ризики

Ремонт

Виконуємо якісний ремонт згідно з побажаннями замовника

Перевірка

Фінальна перевірка та надання гарантійного періоду

Ремонт оргтехніки у Ковелі

Офіс – це те місце, де вся без винятку техніка має працювати безперебійно та бездоганно. Проте, нерідкі ситуації, коли, наприклад, принтер починає давати збої в роботі, або взагалі виходить з ладу. Погодьтеся, ситуація не із приємних. Простіше року достатньо замінити картриджі HP і принтер запрацює, але не завжди проблема вирішується заміною картриджа.
Отже, як зрозуміти, що принтер зламаний, і вам необхідний терміновий ремонт принтерів.

Сигналами до того, що без допомоги спеціаліста з ремонту принтерів не обійтися, можуть бути такі ознаки:

-Принтер сигналізує про відсутність паперу, хоча папір ще не закінчився.
— Під час друку на роздрукованому зображенні чітко відображаються поперечні смуги.
— Принтер працює, однак, замість зображення на аркуші утворюються лише білі поперечні смуги.
— Принтер не захоплює аркуш паперу, або мені його або захоплює кілька аркушів.
-Принтер не вмикається або комп’ютер не може його розпізнати.


Всі ці ознаки говорять про те, що в роботі принтера виникли неполадки, які потребують якнайшвидшого втручання спеціаліста.

Припустимо, принтер зажував папір. Погодьтеся, що в цьому випадку ви навряд чи станете викликати професіонала, і спробуєте витягти папір самостійно. Цього робити в жодному разі не можна, адже в кращому випадку ви витягнете застряглий папір, витративши при цьому велику кількість нервів і часу. У гіршому, ви пошкодите якусь деталь принтера, найчастіше, це термоплівка або притискний вал принтера. У цьому випадку вам знадобиться кваліфікований та більш витратний у фінансовому плані ремонт принтерів.

Пошкодження термоплівки виникає і в тих випадках, коли ви по необережності пропустили через принтер, припустимо, аркуш паперу зі скріпкою, який може легко пошкодити такий крихкий елемент, як термоплівка. Взагалі, про її пошкодження може говорити стороннє шелест, яке спостерігається під час друку. Якщо не звертати на цей «симптом» уваги, це може призвести до значно серйозніших наслідків, наприклад, таких, як пошкодження термоелемента. А це вже потребуватиме тривалого та ретельного ремонту.

Зниження якості друку та поява на папері непродрукованих ділянок може свідчити про те, що тонер у картриджі вашого принтера закінчується, і вам необхідне заправлення картриджів. Причому заправка картриджів – не такий простий процес, як це може здатися на перший погляд, тому якщо у вас немає необхідного досвіду здійснення подібних маніпуляцій, краще звернутися до фахівця.

Заявка на зворотній дзвінок

Заявка на ремонт