+38 (073) 535 34 34

Ремонт планшетів у Ковелі

Гарантія на роботу 1 рік! Оригінальні деталі!

Ваш бренд

Выберіть із спизку нижче

Як ми робимо ремонт

Регламент за яким ми виконуємо ремонт ваших пристроїв

Діагностика

Для правильної оцінки часу та складності ремонту

Узгодження

Узгоджуємо з клієнтом деталі та промовляємо ризики

Ремонт

Виконуємо якісний ремонт згідно з побажаннями замовника

Перевірка

Фінальна перевірка та надання гарантійного періоду

Ремонт планшетів у Ковелі

Ремонт планшетів потребує професіоналізму. Ця умова обов’язкова, адже незалежно від бренду та моделі девайсу, вона потребує спеціального діагностичного обладнання, знань та досвіду. Це необхідно для того, щоб при розбиранні пристрою та детальному огляді не завдати більшої шкоди.

Планшет – специфічний пристрій, він не має клавіатури, має вразливий сенсор. Тому і поломки девайсу специфічні та вимагають знань, навичок та досвіду.Ціна комплексного ремонту залежить від виду поломки, вибору запасних деталей і т.д. У сервісному центрі використовуються оригінальні деталі, які ми замовляємо у перевірених постачальників.

Фахівці під час ремонтних робіт застосовують лише надійне та практичне обладнання, завдяки чому з точністю визначаються проблеми поломки та надалі усуваються.Не дивлячись на високу якість роботи, що ми виконуємо, ми пропонуємо послуги з ремонту планшетів недорого. За прийнятну вартість ви отримуєте позитивний результат нашої роботи та гарантію на неї.

Центр з ремонту планшетів у Ковелі не раз зустрічався з такими видами поломок

Як тріщини від ударів та падіння, подряпини, попадання вологи, забруднення пилом, поломка акумулятора, неробочий дисплейний модуль. Причиною тому служить недотримання правил експлуатації, носіння без чохла, потрапляння рідини, падіння з висоти, зношування деяких частин девайса.

 

Перепрошивка та відновлення після неякісної перепрошивки

При прошивці планшета є ризик перетворити його на «кирпич», що не реагує на дії користувача. Відновлення такого пристрою можливе за допомогою спеціальних програм або програматорів. Якщо ви не маєте необхідного досвіду, не рекомендується робити перепрошивку самостійно. Фахівці нашого сервісного центру роблять всі операції з прошивки, налаштування планшета якісно та з гарантією. Ремонт планшета буде проведено швидко, навіть не встигнете помітити, що пристрою немає з вами.

Заявка на зворотній дзвінок

Заявка на ремонт