+38 (073) 535 34 34

Ремонт телевізорів у Ковелі

Гарантія на роботу 1 рік! Оригінальні деталі!

Ваш бренд

Выберіть із спизку нижче

Як ми робимо ремонт

Регламент за яким ми виконуємо ремонт ваших пристроїв

Діагностика

Для правильної оцінки часу та складності ремонту

Узгодження

Узгоджуємо з клієнтом деталі та промовляємо ризики

Ремонт

Виконуємо якісний ремонт згідно з побажаннями замовника

Перевірка

Фінальна перевірка та надання гарантійного періоду

Ремонт телевізорів у Ковелі

Ремонт телевізорів вам не обійтися без допомоги професіоналів, які зможуть знайти всі можливі причини неполадок, а також провести ремонт телевізора в Ковелі швидко та якісно.

Ваш LED чи LCD телевізор вийшов з ладу? Ви не в змозі самостійно знайти причину поломки та визначити, що з ним трапилося? Ми успішно працюємо на ринку більше десяти років і готові надати гарантію на ремонт. Майстри сервісного центру у Ковелі  можуть відремонтувати LED та LCD телевізори у майстерні. У сервіс-центрі з ремонту техніки ми використовуємо оригінальні деталі для проведення ремонту.

Гарантуємо високу якість ремонту та швидке виконання ремонтних робіт. Ціна ремонту LED та LCD телевізорів залежить від діагоналі телевізора. Несправності LED та LCD панелей можуть виникнути при виході з ладу блоку живлення телевізора або материнської плати. Ще несправності бувають через стрибки електроенергії в електромережі, неякісне з’єднання шнура з телевізором і через неправильні умови експлуатації.

Вихід з ладу блоку живлення може призвести до пошкодження інвертора підсвічування LED телевізора, виходу з ладу контролера матриці, процесора. Причин несправностей може бути маса через механічні пошкодження: пошкодження скла, матриці, шлейфів, попадання в корпус вологи або навіть сторонніх предметів. Можливе перегорання ламп підсвічування, старіння елементів електронної схеми, порушення температурного режиму під час експлуатації телевізора.

 

Послуги з ремонту телевізорів

-Заміна розбитої матриці (екрану) телевізора
-Заміна підсвічування у LED або LCD телевізорі
-Ремонт або заміна блоку живлення
-Чищення, профілактика від пилу
-Ремонт або заміна Main Board (материнської плати) у телевізорі
-Ремонт або заміна пошкоджених корпусних елементів
-Перепрошивка телевізорів
-Прошивка або заміна мікросхеми пам’яті Nand Flash
-Чищення, профілактика при потраплянні рідини

Гарантія

На всі відремонтовані телевізори видається гарантійний талон від 1 до 3 місяців гарантії на замінені деталі та роботу. Не підлягає гарантійному ремонту техніка з зірваними пломбами сервісного центру та слідами некоректного розтину або механічними пошкодженнями після потрапляння рідин після перепаду напруги.

Заявка на зворотній дзвінок

Заявка на ремонт